TR

EN

tan@tanaluminyum.com   +90 262 751 51 40   +90 262 751 53 22
  SAYFALAR
  DUYURULAR
+2 Taksit Kampanyası

GARANTİ, YAPI KREDİ ve AKBANK KREDİ KARTLARINIZA +2 TAKSİT BİZDEN...

19 / 01 / 2018

YENİ WEB SİTESİ

Yeni Web Sitemiz Siz Değerli Kullanıcılarımızın Hizmetine Açılmıştır.

19 / 01 / 2018

KURUMSAL

1989 yılında İstanbul Samandıra’da kurulmuş ve yirmi yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine hizmet veren bir firmayız. 2001 yılında Tan Alüminyum olarak yurtdışı pazarlara açıldık. Dünya’nın bir çok ülkesine yaptığımız satışlar ile 2002 yılından itibaren hem yurtiçinde hem de yurtdışında müşterilerimizin güvenlerini kazandık. 2009 yılında üretim kapasitemizin dört kat artmasına neden olacak çaptaki yeni fabrikamıza taşındık.

Şu an müşterilerimize yeni fabrikamızda tamamını kendi gerçekleştirdiğimiz mamul üretimimizle hizmet veriyor; alüminyum aksesuar konusunda gerek ürün çeşitliliği gerek kalitesiyle sektörün parlayan yıldızı konumumuzu gururla koruyoruz.

Vizyonumuz;
Sektörün nefes alışlarını izleyip, sektöre en uygun aksesuarı üretmek için gereken yapıyı tesis, en önemli vizyonumuzdur. Çünkü biliyoruz ki bir ihtiyacın en iyi karşılanması için ilk adım, o ihtiyacın en doğru şekilde tespit edilmesidir. Bunun için sektörün ve değerli müşterilerimizin güvenine layık olarak hem kendi firmamızın hem de müşterilerimizin karlılığına katkı sağlayacak tarzda üretim modeli geliştirmek için çalışıyoruz.

Misyonumuz;
Ekonomik büyümeyi bir istikrar halinde gerçekleştirmek. Karlılığımızı müşteri beklentilerimizle beraber şekillendirmek. Sektörel güvenin tesisinde rol oynamak. Üretimin her aşamasında verimliliği gözetmek. Müşteri memnuniyetini birinci amaç olarak belirleyerek firma itibarını öncelemek.

Hedefimiz;
Alüminyum aksesuar imalatı ile başladığımız yolculuğumuzda ürün yelpazemizi bir üst segmente taşıyacak olan alüminyum profil imalatını da ekleyerek siz değerli müşterilerimize her konuda tam entegre bir imalat üssü ile hizmet vermeyi planlayan ve konusundaki hakimiyetini uzun yıllara taşıyan kurumsal bir firma olmanın yolculuğunu sürdürmek istiyoruz..

alüminyum

aluminyum

tan aluminyum

alüminyum

aluminyum

tan aluminyum

alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat